10 võimalust, kuidas oma sõpru kihlvedude sõlmimiseks võita [video]

Pidage meeles, et meie siin Mega Curious'is rääkisime juba inglaste Richard Wisemani õpetatud trikkidest, eks? Kui seda nime kuulete esimest korda, pidage meeles, et Wisemani eesmärk on selgitada mõne "võlu" trikki vähem kui minutiga. Kutt kirjutas sellest isegi raamatu ja laseb aeg-ajalt välja mõned videod, milles ta õpetab oma jälgijatele, kuidas baaripanuseid võita ja mõnda sõpra piitsutada.

Muidugi ei saanud me lõpetada Wisemani osavuse rääkimist siin ümbruses ja kui teil jäi eelmiste videotega postitustest puudu, siis võite olla kindel: kaks vanimat väljaannet, mida saate vaadata siin ja ka sellel lingil. Kui soovite näha uusimaid videoid, klõpsake siin ja siin.

Uue video uudised, mida saate kontrollida allpool, ja kuna juhised pole subtiitritega, võite olla kindel, sest tõlgime need teile:

1 - tasakaalustage kaks tikuga pulka kausi servades. Esitage oma sõbrale väljakutse tilgutada hambaorke klaasi ilma neid puudutamata. Peamine on võtta veel üks klaas, niisutada sõrmed ja lasta need üle teise klaasi servade - selle liikumise põhjustatud müra ja vibratsioon panevad järgmise klaasi pulgad maha.

2 - (minut 0:19) Siin on trikk: teha seda, mida videol näidatakse, ja öelda oma sõbrale, et võite hambaorgi kasti visata, kui viskate teise hambaorgi laua vastaskülje poole. Saladus on siin lihtne: tilgutage teise hambaorgi abil lihtsalt karbis olev hambaork.

3 - (minut 0:37) Kutsu oma sõpru üles joonistama sama pilt, mida videos näidatud, kuid ilma pastapliiatsit paberist eemaldamata. Vaadake, kui lihtne see trikk on.

Pildi allikas: reprodutseerimine / teadusfestival

4 - (minut 0:53) Pange viis pulka nii, et need näeksid välja nagu videos, moodustades hobuse. Siin on väljakutse panna hobune vasakule pöörama ja selleks on võimalik liigutada ainult ühte hambatikku.

5 - (minut 1:06) Öelge oma sõbrale, et võite takistada tal ühe sõrmega seismast. Ta peab istuma toolil, panema jalad põrandale ja käed põlvedele ning proovima siis püsti tõusta. Sõbra otsaesise sõrmega näete, et ta ei suuda püsti tõusta.

6 - (minut 1:21) Teie sõber peaks viskama mängukasti lauale, muutes selle püsti. Selle saavutamise trikk on jätta kast veidi lahti.

Pildi allikas: Reproduction / IrishExaminer

7 - (minut 1:33) Nõelaga õhupalli läbitorkamine ja plahvatusetuks muutmine on võimatu? Ei, ei. Nii nagu teete seda videot ja torgake näidatud asukoht õhupalli sõlmele lähemale.

8 - (minut 1:42) Teie ja teie sõber peaksid panema oma jalad A4-formaadis lehele ilma üksteist puudutamata. Kuidas seda teha? Ukse kasutamine!

9 - (minut 2:02) mähkige vöö ümber, laske sõbral panna sõrm vöö keskele ja panustage, et võite sõrme välja lüüa. Saate aru, kuidas see videos on võimalik.

10 - (minut 2:32) valage plast- või paberitopsi vett, ronige toolile ja asetage tass vastu lage, hoides seda luudu käepidemega. Pange sõbraga kihla, et ta ei suuda luuda klaasi käes hoida (ta ei peaks teadma, et klaas sisaldab vett). Ta proovib klaasi kinni hoida ja võtab lõpuks dušši.