2018. aasta maailmameistrivõistlused: Mehhiko pidu põhjustas riigi pealinnas mini-maavärina

Kui me ütleme, et jalgpall tujukas, siis me ei tee nalja: pühapäeval (17) Mehhiko koondise eesmärgi tähistamine sakslase üle (nende debüüt Venemaa jalgpalli maailmameistrivõistlustel) võis põhjustada mini-maavärina. Mehhikos!

Saksamaa on praegused maailmameistrid, kes on pärast saatuslikku "7: 1" võitnud siin Brasiilias oma neljakordsed meistrivõistlused ja vastamisi finaalis Argentinaga. Venemaal peetakse seda tiitli lemmikuks, kuid debüüt jäeti soovida. Lozano väravaga esimese poolaja 35. minutil viskas Mehhiko sakslastele silma.

Eesmärgi saavutamise ajal, täpselt kell 10:35 hommikul Mehhikos, märkasid kaks riigi pealinnast pärit seismograafi väikest maavärinat. Seda nimetatakse kunstlikuks maavärinaks, mis juhtub siis, kui suur inimhulk hüppab samal ajal konkreetsest kohast - sel juhul juhtus see Konstitutsiooni väljakul, mida tuntakse nimega „El Zócalo“ ja kuhu oli kogunenud umbes 75 000 inimest. fännid! Vaadake eesmärgi saavutamise hetke:

Ilmselt ei saa ülejäänud elanikkond sellist maavärinat tunda - kui see pole muidugi keset pühi - ja see ei põhjusta isegi linnaehitistele mingit kahju, kuid sellegipoolest on see on uudishimulik, et see on piisavalt tugev, et seda seadmed tuvastaksid.

Midagi sarnast juhtus eelmisel aastal, kui Barcelonas asuv seismograaf avastas märtsis Meistrite liiga meistrivõistluste Barca ja PSG vahel peetud väikest värinat. Hispaania meeskonnal oli vaja võita 4 väravate vahega ja edestada praegust Neymari meeskonda 6: 1!

***

Kas teate Mega Curioso uudiskirja? Igal nädalal valmistame eksklusiivset sisu selle suure maailma suurimate uudishimude ja veidrate asjade armastajatele! Registreerige oma e-posti aadress ja ärge jätke seda võimalust ühendust võtmiseks!